Momentálně na blogu probíhá rekonstrukce rubrik. Dočasně se orientujte podle archívu, prosím.

Děkujeme.

Převod .Sims3Pack na .package

2. července 2012 v 10:07 | Sunshinesims team | Tess |  Jak na downloady

Jak udělat ze .Sims3Pack .package?

c.č.


Je to jednoduché. Vytvořte si jednu složku, kde budou .sims3pack downloady a druhou, kde chcete ve finále mít převedené .package downloady.
Poté si stáhněte tento program:
Registrace na Modthesims.info nutná!

Po stažení musíte zazipovaný soubor otevřít - to uděláte tak, že na něj kliknete pravým tlačítkem a vyberete extrahovat (kam nebo jak, to je jedno - hlavně musíte vědět, kde to máte). Pokud Vám to nejde extrahovat ani otevřít, asi na to nemáte speciální program.
Pokud v tomto programu nebudete umět extrahovat soubory, buď ten zazipovaný soubor vždy jen obyčejně otevírejte, nebo zkuste prohledat jeho stránky - určitě tam nějaký popis najdete.
Až soubor otevřete/extrahujete, najdete tam .exe soubor. Ten si otevřete a zobrazí se Vám tabulka - program na převod sims3pack do package.


Teď už to bude jednoduché. U prvního políčka klikněte na browse a vyberte složku, kde máte .sims3packy, které chcete převést na .package. U druhého políčka opět klikněte na browse a vyberte složku, kam se budou .package ukládat. U třetího klikněte na extract - program bude chvíli pracovat. Pak se Vám zobrazí package downloady ve složce, kterou jste zvolili.


NEPŘEVÁDĚJTE VĚCI VYTAŽENÉ Z TS3 (SIMÍKY ATP.), VZORY Z VYTVOŘIT VZOR A SVĚTY Z VYTVOŘIT SVĚT!

Ve hře to může způsobit neplechu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© SunshineSims 2012 - 2013 | design vytvořila Tess